Jurassic World: Yıkılmış Krallık
Jurassic World: Yıkılmış Krallık

Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Yıkılmış Krallık

...

3486

Seanslar

TürAksiyon,Macera,Fantastik,3 Boyutlu

OyuncularJeff Goldblum, Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones

YönetmenJuan Antonio Bayona

Süre02:08:00

Christ Pratt ile Bryce Dallas Howard'ın başrollerinde yer aldığı Jurassic World: Yıkılmış Krallık, Jurassic World'ün dinozorlar tarafından yıkılmasının üzerinden dört yıl sonra, adada yanardağının harekete geçmesiyle Owen ve Claire'in dinozorları kurtarma çabasını konu ediniyor.

Tema parkı ve lüks tatil yeri Jurassic World: Yıkılmış Krallık dinozorlar tarafından yok edileli dört yıl olmuştur. Isla Nublar, hayatta kalan dinozorların ormanlarına sığındığı, insanlar tarafından terk edilmiş bir yer hâline gelmiştir.

Adanın uykuda olan yanardağı harekete geçince, Owen (Chris Pratt) ve Claire (Bryce Dallas Howard) adada kalan dinozorların soyunun tükenmesini engellemek için bir kurtarma kampanyası başlatır. Owen, hala ormanın derinliklerinde kayıp olan öncü raptor Blue'yu bulmak ister, Claire ise bu yaratıklara saygı duyduğunu anlamıştır ve misyonunu yerine getirmeye kararlıdır. Adaya vardıkları sırada lavların da harekete geçmesiyle, bu macera tüm gezegeni, prehistorik çağlardan beri görülmemiş ölümcül bir tuzağa sürükler.

Fragman